O nas

Stawiamy na rolnictwo

Agrochemik_usciskdloni5

PH Agrochemik 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych polskich producentów nawozów azotowych i wieloskładnikowych.

Towar dowozimy własnym transportem – wraz z możliwością rozładunku dostawy dźwigiem HDS – po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów z klientem. 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również środki ochrony roślin, które są skutecznym rozwiązaniem w zakresie ochrony upraw, a ponadto sznurek, folię do sianokiszonek, nasiona i inne produkty związane z rolnictwem.

Wiemy, że właściwe nawożenie i ochrona roślin należą do kluczowych czynników warunkujących uzyskanie wysokich plonów.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa polskich rolników. 

 

Nasze cechy

Doświadczenie

Posiadamy 30 lat doświadczenia w zaopatrywaniu rolników w towary niezbędne do produkcji rolnej.

Rodzina

Jesteśmy firmą rodzinną, a to od zawsze mobilizuje nas do podtrzymywania tradycyjnych wartości i ułatwia zrozumienie potrzeb naszych klientów, wszakże większość osób z naszego zespołu też jest rolnikami albo pochodzi z rodzin rolniczych.

Atrakcyjne ceny

Jako autoryzowany dystrybutor polskich producentów nawozów azotowych i wieloskładnikowych oferujemy towar w przystępnych cenach.

Priorytety

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów - rolników oraz wspieranie ich przy produkcji rolnej tak, aby uzyskiwane wysokie plony były jak najlepszej jakości.

Zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy znani są z fachowej i kompetentnej obsługi naszych kontrahentów, a my dbamy o ich nieustanny rozwój, aby stale zapewniać Państwu aktualne informacje na temat produktów i zasad ich stosowania. 

Wsparcie inicjatyw

Organizujemy i wspieramy szkolenia, targi i inne wydarzenia związane z rolnictwem. Zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania informacji o aktualnych wydarzeniach.